Skontaktuj się z nami
- Nr 2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
300 ml Herios Chain smare na motocykl i rower
300 ml herios łańcucha i smar dla motocykli i roweru, wysokowydajny przeciwpklążenie, spray przeciw ruroczkowym, łańcuchy smarowe. Smar do łańcucha i drutu.
Opis
300 ml herios łańcucha i smar na motocykl i rower
| *Marka | Herios lub usługa marki prywatnej |
| *Styl | Produkty opieki samochodowej |
| *Nazwa produktu | 300 ml herios łańcucha i smar na motocykl i rower |
| *Tom | 200 ml/250 ml/300 ml // 450 ml/500 ml/650 ml |
| *Waga brutto | 250 g na komputery lub dostosowana waga |
| *Aplikacja | Smar spray na motocykl i łańcuch rowerowy |
| *Cechy | Łańcuch smarowy i drut, anty-rust, anty-fling |
| *OEM/ODM | Do przyjęcia |










Popularne Tagi: 300 ml Herios Chain smare na motocykl i rower, dostawcy, producenci, spersonalizowane, hurtowe, na sprzedaż
Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie



















