Skontaktuj się z nami
- Nr 2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
1000 ml Fire Stop Stop Spray Fire Gainegher
1000 ml Fire Stop Stop Spray Fire Gaidsergher, Gaśnica Straża samochodowa, mini rozmiar, łatwy do przeniesienia.
Opis
1000 ml Fire Stop Stop Spray Fire Gainegher
| *Marka | Herios lub usługa marki prywatnej |
| *Styl | Gaśnica pożaru samochodu |
| *Nazwa produktu | 1000 ml Fire Stop Stop Spray Fire Gainegher |
| *Tom | 400 ml/450 ml/500 ml/1000 ml |
| *Waga brutto | 800 g na komputery lub dostosowana waga |
| *Aplikacja | Gaśnica pożaru samochodu |
| *Cechy | Mini rozmiar, łatwa do przeniesienia. Gaśnica ognia do domu i samochodu. |
| *OEM/ODM | Do przyjęcia |








Popularne Tagi: 1000 ml Fire Stop Stop Spray Gainegher, dostawcy, producenci, dostosowany, hurtowy, na sprzedaż
Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie




















