Skontaktuj się z nami
- Nr 2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
300 ml herios aerozolowy spray do prasowania ubrania
300 ml herios aerozolowy spray do prasowania ubrania,
Opis
300 ml herios aerozolowy spray do prasowania ubrania do prasowania
| *Marka | Herios lub usługa marki prywatnej |
| *Styl | Produkty opieki domowej |
| *Nazwa produktu | 300 ml herios aerozolowy spray do prasowania ubrania do prasowania |
| *Tom | 320 ml // 450 ml/500 ml |
| *Waga brutto | 280 g na komputery lub dostosowana waga |
| *Aplikacja | Pomoc do prasowania ubrania, spraw, aby sztywne i chrupiące tkaniny |
| *Cechy | Zrównoważony, zaopatrzony |
| *OEM/ODM | Do przyjęcia |









Popularne Tagi: 300 ml Herios Aerosol Starch Spray do prasowania, dostawców, producentów, dostosowany, hurtowy, na sprzedaż
Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie


















