Skontaktuj się z nami
- Nr 2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
650 ml Automatyczny inflator opon i uszczelniacz
Automatyczny inflator opon i uszczelniacz opon 650 ml, Automatyczna naprawa wycieków dla opon, antypunktura, inflator opon, szybkie naprawy, automatyczne uszczelniacz opon.
Opis
Automatyczny inflator opon 650 ml
| *Marka | Herios lub usługa marki prywatnej |
| *Styl | Produkty opieki samochodowej |
| *Nazwa produktu | Automatyczny inflator opon 650 ml |
| *Tom | 250 ml/300 ml/450 ml/500 ml/650 ml/750 ml |
| *Waga brutto | 350 g na komputery lub dostosowana waga |
| *Aplikacja | Automatyczna naprawa wycieków dla opon |
| *Cechy | antypunktura, szybka naprawa. |
| *OEM/ODM | Do przyjęcia |









Popularne Tagi: 650 ml Automatyczny inflator opon i uszczelniacz, dostawcy, producenci, spersonalizowany, hurtowy, na sprzedaż
Nr
Para
Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie





















