Skontaktuj się z nami
- Nr 2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
200 ml herios buty dezodorant spray
200 ml butów Herios Dezodorant spray, aktywowany pot, świeży zapach, 24 -godzinna kontrola zapachu.
Opis
200 ml herios buty dezodorant spray
| *Marka | Herios lub usługa marki prywatnej |
| *Styl | Produkty sprzątania domu |
| *Nazwa produktu | 200 ml herios buty dezodorant spray |
| *Tom | 200 ml/250 ml/300 ml/450 ml/500 ml/650 ml |
| *Waga brutto | 180 g na komputery lub dostosowana waga |
| *Aplikacja | Do dezodoryzatora butów |
| *Cechy | Aktywowany pot, świeży zapach, 24 -godzinna kontrola zapachu. |
| *OEM/ODM | Do przyjęcia |










Popularne Tagi: 200 ml herios buts spray dezodorant, dostawcy, producenci, spersonalizowany, hurtowy, na sprzedaż
Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie


















