Skontaktuj się z nami
- Nr 2, Sanchong First Road, Zhongtang Town, Dongguan, Guangdong, Chiny
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
450 ml Herios Sprzątnik piekarnika do czyszczenia domu
450 ml Herios Sprzątnik piekarnika do czyszczenia domu, głębokie czyste, twarde wypalone jedzenie i smar.
Opis
450 ml Herios Sprzątnik piekarnika do czyszczenia domu
| *Marka | Herios lub usługa marki prywatnej |
| *Styl | Produkty sprzątania domu |
| *Nazwa produktu | 450 ml Herios Sprzątnik piekarnika do czyszczenia domu |
| *Tom | 200 ml/250 ml/300 ml/450 ml/500 ml/650 ml |
| *Waga brutto | 350 g na komputery lub dostosowana waga |
| *Aplikacja | Czyszczenie piekarnika i kuchni |
| *Cechy | Głębokie, twarde wypalone jedzenie i tłuszcz. |
| *OEM/ODM | Do przyjęcia |










Popularne Tagi: 450 ml Herios Sprzątnik piekarnika do czyszczenia domu, dostawcy, producenci, spersonalizowany, hurtowy, na sprzedaż
Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie


















